DRZWI
I ŚCIANKI

Charakteryzujące się dużą funkcjonalnością, idealnie nadają się do zastosowania zarówno w mieszkaniach, domach jak i biurach.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
SzkłoConcept

Opis produktu

W naszej ofercie znajdą Państwo szklane drzwi: wewnętrzne rozwierne, wahadłowe oraz przesuwne. Wszystkie charakteryzują się dużą funkcjonalnością i idealnie nadają się do zastosowania zarówno w mieszkaniach, domach jak i biurach. Drzwi montujemy w ościeżnicy drewnianej lub aluminiowej. Oferujemy możliwość wyboru wykończenia oraz rodzaju okuć w zależności od indywidualnych upodobań klienta. Jako wypełnienie drzwi proponujemy szkło w wielu wariantach – od wersji przeziernej po rozwiązania graficzne.

Oferujemy system drzwi przesuwnych w kilku konfiguracjach: jedno lub dwuskrzydłowe, jedno lub dwuskrzydłowe z naświetlem stałym bocznym lub dwuskrzydłowe z naświetlem stałym bocznym.

Dla osób lubiących nowatorskie rozwiązania proponujemy także system ścianek całoszklanych, które idealnie sprawdzają się na powierzchni biurowych, w centrach handlowych, hotelach jak i również mieszkaniach czy domach. Świetnie spełniają funkcję podziału powierzchni, nowatorskiej dekoracji, ale także sprawdzają się w roli izolatora akustycznego. To doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń oddalonych od okien czy witryn, bo dzięki tego typu ściankom nie tracimy dostępu do naturalnego światła. W naszej ofercie ścianki występują w postaci stałych paneli szklanych oraz wyposażone w drzwi jedno lub dwuskrzydłowe.

RODZAJE DOSTĘPNEGO SZKŁA

FLOAT

DIAMANT

OPTIWHITE

SZKŁO BARWIONE

SZKŁO SATYNOWE

TEX GLASS

ORNAMENTOWE

MASTER SOFT

MASTERGLASS

LAMINOWANE
Z KOLOROWĄ FOLIĄ

TYPY

rozwierane, wahadłowe

przesuwne

konstrukcja ścianek bez pionowych profili, minimalna ilość okuć

zastosowanie ościeżnicy do drzwi zwiększamy akustyczność całej konstrukcji

Drzwi i ścianki

zdjęcia z montażu

Zobacz również

Może zainteresują Ciebie też inne produkty z naszej szerokiej oferty.