O FIRMIE
SZKŁOCONCEPT


W Szkło Concept zajmujemy się konstrukcjami szklanymi wszelkiego rodzaju. W naszej ofercie znajdują się m.in.: kabiny prysznicowe, ścianki działowe, drzwi wewnętrzne, balustrady samonośne, daszki wejściowe czy panele ścienne.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy ze szkłem pozwala nam na szerokie zastosowanie elementów szklanych z zachowaniem stylu oraz maksimum bezpieczeństwa każdego użytkownika.

Dlaczego szkło?

Szkło to uniwersalny materiał, który doskonale sprawdza się zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Świetnie wygląda zarówno w industrialnych czy przemysłowych loftach, odnowionych kamienicach, a także biurach.

Jak to robimy?

Wyjątkowe podejście do każdego Klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma takich samych dwóch osób, takich samych potrzeb użytkowych i emocjonalnych. Dlatego zawsze podchodzimy do każdego Klienta w sposób indywidualny.

Kompleksowość usług

Zapewniamy projekt oraz doradztwo w zakresie wyboru jakości, struktury i koloru szkła. Dobieramy wszystkie niezbędne okucia i elementy potrzebne do montażu. Przeprowadzamy pomiar oraz kompetentny i profesjonalny montaż.

Partnerzy

W podziękowaniu dla Szkło Concept za wieloletnią współpracę, rozwój partnerskich relacji i zaangażowanie w budowaniu renomowanej pozycji na rynku.

Oferujemy doradztwo w zakresie projektu, dobór odpowiedniego materiału oraz realizację. Nie boimy się wyzwań i z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania oraz wątpliwości.