DRZWI I ŚCIANKI

Charakteryzujące się dużą funkcjonalnością, idealnie nadają się do zastosowania zarówno w mieszkaniach, domach jak i biurach.

OPIS PRODUKTU
SZKŁOCONCEPT
W naszej ofercie znajdą Państwo szklane drzwi: wewnętrzne rozwierne, wahadłowe oraz przesuwne. Wszystkie charakteryzują się dużą funkcjonalnością i idealnie nadają się do zastosowania zarówno w mieszkaniach, domach jak i biurach. Drzwi montujemy w ościeżnicy drewnianej lub aluminiowej. Oferujemy możliwość wyboru wykończenia oraz rodzaju okuć w zależności od indywidualnych upodobań klienta. Jako wypełnienie drzwi proponujemy szkło w wielu wariantach – od wersji przeziernej po rozwiązania graficzne.

Oferujemy system drzwi przesuwnych w kilku konfiguracjach: jedno lub dwuskrzydłowe, jedno lub dwuskrzydłowe z naświetlem stałym bocznym lub dwuskrzydłowe z naświetlem stałym bocznym.

Dla osób lubiących nowatorskie rozwiązania proponujemy także system ścianek całoszklanych, które idealnie sprawdzają się na powierzchni biurowych, w centrach handlowych, hotelach jak i również mieszkaniach czy domach. Świetnie spełniają funkcję podziału powierzchni, nowatorskiej dekoracji, ale także sprawdzają się w roli izolatora akustycznego. To doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń oddalonych od okien czy witryn, bo dzięki tego typu ściankom nie tracimy dostępu do naturalnego światła. W naszej ofercie ścianki występują w postaci stałych paneli szklanych oraz wyposażone w drzwi jedno lub dwuskrzydłowe.

RODZAJE DOSTĘPNEGO SZKŁA

TYPY

FLOAT

rozwierane, wahadłowe

DIAMANT

przesuwne

OPTIWHITE

konstrukcja ścianek bez pionowych profili, minimalna ilość okuć

SZKŁO BARWIONE

zastosowanie ościeżnicy do drzwi zwiększamy akustyczność całej konstrukcji

SZKŁO SATYNOWE

TEX GLASS

ORNAMENTOWE

MASTER SOFT

MASTERGLASS

LAMINOWANE Z KOLOROWĄ FOLIĄ

ZDJĘCIA Z MONTAŻU
DRZWI I ŚCIANKI

Zobacz również

Może zainteresują Ciebie też inne produkty z naszej szerokiej oferty.