OFERTA
SZKŁOCONCEPT


NASZE PRODUKTY
I RODZAJE SZKŁA

Nie ma dwóch takich samych potrzeb użytkowych i emocjonalnych, dlatego też zawsze podchodzimy do każdego Klienta w sposób indywidualny.

RODZAJE SZKŁA
SZKŁOCONCEPT

Szeroka paleta możliwości

Używamy najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła do wnętrz oraz architektury.

PRIVA LITE

Szkło które pod wpływem prądu elektrycznego przechodzi ze stanu nieprzeziernego do przeziernego, bez zmiany w zakresie przepuszczalności światła.

Dzięki tym właściwościom, za pomocą jednego kliknięcia możesz natychmiast zmieniać powierzchnie nieprzezierne na przezierne i odwrotnie.

TIMELESS

SGG TIMELESS to antykorozyjne szkło które zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych. Można je stosować w parawanach prysznicowych, kabinach prysznicowych lub parawanach nawannowych.

DIAMANT / OPTIWHITE

DIAMANT to specjalne ekstra białe szkło typu float. Wyjątkowo niska zawartość tlenku żelaza powoduje najwyższy poziom przepuszczalności światła i ograniczony współczynnik własnego zabarwienia, niemożliwy do uzyskania w przypadku normalnego bezbarwnego szkła typu float.

TEX GLASS

TEX GLASS to połączenie przejrzystości szkła z wyjątkowymi efektami materiałów tekstylnych. To linia laminowanego szkła wypełniona tkaninami.

SZKŁO ORNAMENTOWE

Szkło SGG DECORGLASS jest szkłem ornamentowym bezbarwnym lub barwionym w masie.

SGG DECORGLASS delikatnie przepuszcza i rozprasza światło tworząc możliwości dla wszystkich stylów zastosowań: klasycznego czy nowoczesnego.

SZKŁO BARWIONE

Szkło lakierowane to połączenie głębi lakieru z efektem połysku szkła. Wykorzystywane jest do wystroju wnętrz, gdzie kolor podkreśla walory pomieszczenia.

KOLOROWE LAMINATY

Bezpieczne szkło kolorowe z szeroką paletą barw folii do laminowania. Wykorzystywane w realizacjach wymagających podwyższonego stopnia bezpieczeństwa pozwala projektować ciekawe wnętrza gdzie istotną rolę odgrywa gra światłem.

SZKŁO Z NADRUKIEM / LAKIEROWANE

Pokrycie szkła drukiem umożliwia zaaranżowanie wnętrza – fasad, ścianek działowych i foyer – wedle własnych preferencji.

Aby nadać nowoczesnemu pomieszczeniu indywidualny akcent i koloryt, na szkle można nadrukować dowolne zdjęcie. Takie rozwiązanie zapewni również ciekawą grę pomiędzy przejrzystością a załamaniem światła.

VISION LITE

VISION-LITE to specjalne szkło, które ogranicza zjawisko odbijania się światła, wiernie oddając kolory i kontrast.